Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 квітня 2012 р.

Рішення міської ради "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення міської ради"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 березня 2012 року

       м. Чернігів

 


Про визнання таким, що втратило
чинність, рішення міської ради

Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення замовника - прокуратури Чернігівської області (від 16 листопада 2011 року № 13/2-57-11 та від 17 лютого 2012 року   № 13/1-36-12)  з відмовою від проведення будівельних робіт другої та третьої черги будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення на розі вулиць Князя Чорного та Кирпоноса, міська рада вирішила:    

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від  29 січня 2010 року року “Про надання дозволу на знесення адміністративної будівлі” (46 сесія 5 скликання) щодо:

- надання дозволу на знесення адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9 загальною площею 779,82 кв.м, яка закріплена на праві оперативного управління за управлінням архітектури та містобудування міської ради, при умові виконання замовником зобов’язання  передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова адміністративних приміщень загальною площею 779,82 кв.м у 1-й черзі новозбудованої будівлі;          

- здійснення управлінням архітектури та містобудування Чернігівської міської ради заходів щодо оформлення списання зазначеної вище будівлі  та прийняття відповідних адміністративних приміщень, після введення їх в експлуатацію, згідно з вимогами чинного законодавства України;

- внесення до рішення міської ради від 28 вересня 2004 року “Про затвердження переліку нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова” (13 сесія 4 скликання) таких змін:

Виключення з переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, адміністративної будівлі по вулиці Кирпоноса, 9 після виконання замовником умов, зазначених у рішенні.

2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань   комунальної  власності  та   розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Сердюка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!