Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 квітня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 березня 2012 року

      м. Чернігів

 


Про внесення змін до Статуту комунального
закладу «Позашкільний навчальний заклад
«Центр роботи з дітьми та молоддю за
місцем проживання» Чернігівської міської ради

 

У зв’язку зі зміною місцезнаходження комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, відповідно статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 13 Закону України «Про позашкільну освіту» міська рада вирішила:

1. Внести зміни до розділу 7 Статуту комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 21 грудня 2007 року «Про створення комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради» (23 сесія 5 скликання), та викласти пункт 7.2. у новій редакції, що додається.

2. Комунальному закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради (Давидов В. В.) здійснити заходи щодо реєстрації змін до Статуту.  

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

 

 

Міський голова                                                                              О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!