Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 квітня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року "Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2012 рік" (16 сесія 6 скликання) зі змінами (18 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 березня 2012 року

       м. Чернігів

 


Про внесення змін до рішення
міської ради від 28 грудня 2011 року
"Про Програму підтримки громадських
організацій інвалідів, ветеранів,
багатодітних родин, Центру соціальної
адаптації бездомних та безпритульних і
туристично-інформаційного центру
 у м. Чернігові на 2012 рік" (16 сесія
 6 скликання) зі змінами
(18 сесія 6 скликання)

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши зміни до Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру  у м. Чернігові на 2012 рік, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року "Про  програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру  у м. Чернігові на 2012 рік" ( 16 сесія 6 скликання ) зі змінами  ( 18 сесія 6 скликання),  що додаються.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л. І.), з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та секретаря міської ради Шеремета О. С.

 

 

 

Міський голова                                                                               О. В. Соколов 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!