Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 квітня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 березня 2012 року

       м. Чернігів

 


Про внесення змін до переліку
об’єктів комунальної власності
територіальної громади
м. Чернігова, які підлягають
приватизації у 2012 році

 

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” міська рада   в и р і ш и л а: 

1. Внести зміни до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року “Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році” (16 сесія 6 скликання) - включити до додатку 1:

- нежитлове приміщення по проспекту Перемоги, 184;

- металевий кіоск.

2. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення в п'ятнадцятиденний термін з дня прийняття.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!