Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 квітня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року "Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях" (10 сесія 4 (24) скликання)"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 від 30 березня 2012 року

  м. Чернігів

Про внесення змін і доповнень до рішення
міської ради від 25 грудня 2003 року
"Про встановлення винагород спортсменам
і тренерам міста за досягнення високих
спортивних результатів на міжнародних
змаганнях" (10 сесія 4 (24) скликання)

 Керуючись пунктом 23 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", статтєю 89 Бюджетного кодексу України та на підставі постанов Кабінету Міністрів України від 22 березня 2000 року № 539 "Про встановлення винагород спортсменам України - переможцям і призерам спортивних змагань міжнародного рівня та їх тренерам" зі змінами та від 23 липня 2008 року № 680 "Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських видів спорту" зі змінами, з метою подальшої популяризації у місті спорту вищих досягнень, відзначення провідних спортсменів і тренерів, підвищення їх соціального захисту, заохочення до успішних виступів на міжнародних змаганнях, міська рада вирішила:   

1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року  "Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях" (10 сесія 4 (24) скликання):

1.1. Пункт 1 викласти у такій редакції: "Встановити, починаючи з 1 квітня 2012 року, грошові винагороди спортсменам і тренерам міста - переможцям і призерам спортивних змагань міжнародного рівня та затвердити їх розміри і порядок виплат згідно з додатком".

1.2. Пункт 2 викласти у такій редакції: "Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) та відділу по фізичній культурі та спорту міської ради (Стецько О. М.) при формуванні проектів міського бюджету галузі на 2012 рік і наступні роки передбачити кошти на виплату грошових винагород спортсменам і тренерам міста за рахунок видатків на фінансування спортивних заходів".

1.3. Додаток  до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року "Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях" (10 сесія 4 (24) скликання)  викласти у редакції відповідно до додатка до цього рішення.

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) і заступника міського голови Романову А. А.

 

 Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!