Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 березня 2012 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(вісімнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 лютого 2012 року

     м. Чернігів

 


Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова житлового фонду та об’єктів
соціальної інфраструктури

 

Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та частини 4 статті 78 Господарського кодексу України міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова:

1.1. Поліпшень майна на загальну суму 892 680, 24 гривень, які здійснені в результаті реалізації пілотного проекту “Енергоефективна реновація дитячого навчального закладу №71 (капітальний ремонт із частковою заміною вікон та утепленням фасаду) по вул. Чапаєва, 6а в м. Чернігові” в рамках проекту “Реформа міського теплозабезпечення в Україні”, що фінансується за рахунок Агентства США з міжнародного розвитку (USAID);

1.2. Першого поверху житлового будинку по вул. Преображенській, 22, який перебуває на балансі філії ПАТ “Судноплавна компанія “Укррічфлот” “Чернігівський суднобудівний судноремонтний завод”;

1.3. Зовнішніх мереж теплопостачання до житлового будинку по  вул. Преображенській, 22, які перебувають на балансі ПАТ “Порт Чернігів”;

1.4. Відрізку каналізаційної мережі міської стоматологічної поліклініки та водопроводу по проспекту Перемоги від вул. Орджонікідзе до житлового будинку по проспекту Перемоги, 170, які перебувають на балансі міської стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради.

2. Водопровід та відрізок каналізаційної мережі передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 6050, 00 гривень.

3. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!