Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 березня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 31 березня 2011 року "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (15 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(вісімнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 лютого 2012 року

       м. Чернігів

 


Про внесення змін і доповнень до рішення
міської ради від 31 березня 2011 року
"Про Положення про виконавчі органи
міської ради" (7 сесія 6 скликання) зі змінами
і доповненнями (15 сесія 6 скликання)

 

Відповідно до пункту 4 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України  від 26 жовтня 2011 року №1076-р «Про затвердження плану заходів щодо реформування   системи надання адміністративних послуг», з метою забезпечення надання адміністративних послуг та приведення Положення про дозвільний центр    Чернігівської міської ради у відповідність до вимог чинного законодавства  міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити у новій редакції Положення про дозвільний центр Чернігівської міської ради, що додається.

2. Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради  від 31 березня 2011 року "Про Положення про виконавчі органи  міської ради" (7 сесія 6 скликання) в частині затвердження Положення про дозвільний центр Чернігівської міської ради та рішення міської ради  від 30 листопада 2011 року "Про внесення змін і доповнень до рішень міської ради від 28.02.2011 "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (6 сесія 6 скликання), від 28.02.2011 "Про затвердження Положення  про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" (6 сесія 6 скликання), від 31.03.2011 "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання)" (15 сесія 6 скликання) в частині доповнення розділу 2 Положення про дозвільний центр Чернігівської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О. В. та постійну комісію міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л. І.).

 

 

Міський голова                                                                                                                О. В. Соколов          

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!