Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 березня 2012 р.

Рішення міської ради "Про Звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова у 2011 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(вісімнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 лютого 2012 року

      м. Чернігів

 


Про Звіт фонду комунального майна
міської ради про хід та результати
відчуження майна комунальної власності
територіальної  громади м. Чернігова у 2011 році

 

Відповідно до підпункту 4 пункту "а" статті 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, частини 7 статті 7 Закону України “Про приватизацію державного майна ” та пункту 67 Програми приватизації об’єктів права комунальної власності Чернігівської міської ради на 2000-2002 роки, затвердженої рішенням міської ради від 21 липня 2000 року “Про Програму приватизації об’єктів права комунальної власності Чернігівської міської ради” (13 сесія 3 (23) скликання) зі змінами та доповненнями, заслухавши звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова у 2011 році, міська рада вирішила:

1. Затвердити Звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади
м. Чернігова у 2011 році, що додається.

2. Фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.):

2.1. Забезпечити у повному обсязі надходження коштів до бюджету розвитку міста від приватизації об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

2.2. Здійснювати постійний контроль за виконанням покупцями умов договорів купівлі-продажу.

2.3. Підготувати та внести на розгляд міської ради Програму приватизації об'єктів комунальної власності територіальної громади   м. Чернігова на 2012-2014 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

Міський голова                                                                              О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!