Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 лютого 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 31 березня 2011 року "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (15 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(сімнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 31 січня 2012 року

      м. Чернігів

 


Про внесення змін і доповнень до рішення
міської ради від 31 березня 2011 року
"Про Положення про виконавчі органи
міської ради" (7 сесія 6 скликання) зі змінами
і доповненнями (15 сесія 6 скликання)

 

Відповідно до пункту 4 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада  вирішила:

1. З метою приведення Положення про управління житлово-комунального господарства  Чернігівської міської ради у відповідність  до вимог чинного законодавства затвердити у новій редакції Положення  про управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, що додається.

2. На виконання Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559 "Про містобудівний кадастр" та згідно із наказом Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики України від 28 липня 2010 року № 327 "Про затвердження Національного класифікатора професій України ДК 003:2010", наказом Головного управління державної служби України від 29 грудня 2009 року № 106 "Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування" внести зміни до рішення міської ради від 31 березня 2011 року "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (15 сесія 6 скликання), а саме до Положення про управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради:

- пункт 3.2 розділу 3 викласти у наступній редакції: "До структури управління входять: архітектурно-планувальний відділ, відділ з питань землеустрою та геодезії, відділ з питань будівництва, відділ містобудівного кадастру, які діють на підставі відповідних положень.".

3. Керівникам управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Кривенко В. Г.), управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради (Павлінська Л. В.) у місячний термін привести у відповідність до положень посадові інструкції працівників.

4. Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради  від 31 березня 2011 року "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання) в частині затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради та рішення міської ради від 30 листопада 2011 року "Про внесення змін і доповнень до рішень міської ради від 28.02.2011 "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (6 сесія 6 скликання), від 28.02.2011 "Про затвердження Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" (6 сесія 6 скликання), від 31.03.2011 "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання)" (15 сесія 6 скликання) в частині доповнення розділу 2 Положення про управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

5. Контроль за виконанням пункту 1 та відповідної частини пункту 3 цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О. та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку (Шкурат О. В.), контроль за виконанням пункту 2 та відповідної частини пункту 3 цього рішення покласти на заступника міського голови Сердюка О. В. та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Тарасовець Ю. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                                   О. В. Соколов

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!