Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 січня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2009 року «Про затвердження Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом прибудованих лоджій (балконів) до жилих приміщень у багатоквартирних житлових будинках, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт та про внесення змін до рішення міської ради від 19 червня 2002 року «Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи» (3 сесія 4 ...


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(шістнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 грудня 2011 року

       м. Чернігів

 


Про внесення змін до рішення міської ради
від 25 грудня 2009 року «Про затвердження
Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію
закінчених будівництвом прибудованих лоджій
(балконів) до жилих приміщень у багатоквартирних
житлових будинках, споруджених без дозволу
на виконання будівельних робіт та про внесення змін
до рішення міської ради від 19 червня 2002 року
«Про визначення повноважень, які здійснюють
районні в місті ради та їх виконавчі органи»
(3 сесія 4 (24) скликання) зі змінами та доповненнями
(15 сесія 4 скликання, 23 сесія 5 скликання,
5 сесія 6 скликання)» (45 сесія 5 скликання) зі змінами
та доповненнями (5 сесія 6 скликання) у частині
продовження терміну дії Тимчасового порядку

 

Керуючись пунктом 1 частини 2 статті 26, статтею 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з Новозаводською та Деснянською районними у місті Чернігові радами, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 25 грудня 2009 року  «Про затвердження Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом прибудованих лоджій (балконів) до жилих приміщень у багатоквартирних житлових будинках, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт та про внесення змін до рішення міської ради від 19 червня 2002 року «Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи» (3 сесія 4 (24) скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія 4 скликання, 23 сесія 5 скликання, 5 сесія 6 скликання)» (45 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями (5 сесія 6 скликання) у частині продовження терміну дії Тимчасового порядку:

1.1.  У пункті 2 рішення слова та цифри «яку подано до 31 грудня 2010 року» замінити словами «яку подано до 31 грудня 2012 року».

1.2. У пункті 1.1. розділу 1 Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом прибудованих лоджій (балконів) до жилих приміщень у багатоквартирних житлових будинках, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт слова і цифри «яку подано до 31 грудня 2010 року» замінити словами «яку подано до 31 грудня 2012 року».

2. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради   (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

3.  Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сердюка О. В. та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Чернігівської міської ради (Тарасовець Ю. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!