Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 січня 2012 р.

Рішення міської ради "Про проведення громадських слухань та введення тимчасового мораторію на передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земель лісопарку "Ялівщина"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(шістнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 грудня 2011 року

  м. Чернігів

 


Про проведення громадських
слухань та введення тимчасового мораторію
на передачу у власність, оренду та зміну
цільового призначення земель лісопарку
"Ялівщина"

 

З метою реалізації принципів гласності та народовладдя, забезпечення прозорості та відкритості Чернігівської міської ради та її виконавчих органів, на виконання визначених Президентом України Януковичем В. Ф. на засіданні Громадської гуманітарної ради завдань щодо пріоритетності збереження культурної спадщини над містобудівною діяльністю, необхідності громадського обговорення проблем соціально - гуманітарної сфери, відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про доступ до публічної інформації", Статуту територіальної громади міста Чернігова міська рада вирішила:

1. Винести на громадські слухання питання збереження та розвитку лісопарку "Ялівщина".

2. Управлінню архітектури та містобудування Чернігівської міської ради (Павлінська Л. В.) забезпечити оприлюднення на офіційному Інтернет - порталі Чернігівської міської ради (www.chernigiv-rada.gov.ua) розробленого Українським державним науково - дослідним інститутом проектування міст "Діпромісто" проекту "Детальний план території. Функціонально - планувальна організація лісопарку "Ялівщина" (включаючи текстові та графічні матеріали проекту).

3. На період до закінчення процедури громадських слухань та прийняття рішення Чернігівською міською радою щодо статусу та плану розвитку території лісопарку "Ялівщина" ввести тимчасові обмеження (мораторій) на передачу у власність та оренду, зміну цільового призначення юридичним і фізичним особам земельних ділянок незалежно від форми власності у районі лісопарку "Ялівщина" в межах зони охорони археологічного культурного шару та зони ландшафту, який охороняється, визначених на основі проекту "Детальний план території. Функціонально - планувальна організація лісопарку "Ялівщина", що розроблений Українським державним науково - дослідним інститутом проектування міст "Діпромісто". Щодо земельних ділянок, що вже перебувають у приватній власності чи користуванні, в тому числі на умовах оренди, фізичних чи юридичних осіб та земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна фізичних чи юридичних осіб, межі яких не визначені, приймати рішення Чернігівської міської ради з дотриманням вимог Конституції України, Цивільного та Земельного кодексу України.

Установлені межі дії тимчасового обмеження (мораторію) у графічному вигляді наведено на схемі "Межі території лісопарку "Ялівщина", зони охорони культурної та природної спадщини".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сердюка О. В. та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Тарасовець Ю. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                                       О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!