Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 січня 2012 р.

Рішення міської ради "Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2012 рік"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(шістнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 грудня 2011 року

  м. Чернігів

 


Про Програму підтримки громадських
організацій інвалідів, ветеранів,
багатодітних родин, Центру соціальної
адаптації бездомних та безпритульних і
туристично-інформаційного центру
 у м. Чернігові на 2012 рік

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру  у м. Чернігові на 2012 рік, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру  у м. Чернігові на 2012 рік, що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми з міського бюджету.

3. Відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради (Кухаренко С. І.) забезпечити виконання програмних заходів у визначені терміни.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л. І.), з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та секретаря міської ради Шеремета О. С.

 

 

 

Міський голова                                                                               О. В. Соколов 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!