Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 січня 2012 р.

Рішення міської ради "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 30 березня 2010 року «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові» (48 сесія 5 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(шістнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 грудня 2011 року

  м. Чернігів

 


Про визнання таким, що втратило
чинність, рішення міської ради
від 30 березня 2010 року «Про порядок
видачі дозволів на розміщення на
території об’єктів благоустрою
будівель і споруд соціально-культурного,
побутового, торговельного та іншого
призначення у м. Чернігові» (48 сесія 5 скликання)

 

З метою приведення у відповідність до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чернігівська міська рада вирішила:

1. Рішення Чернігівської міської ради від 30 березня 2010 року «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові» (48 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратило чинність.

2. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради  (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та розвитку підприємництва міської ради (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!