Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 січня 2012 р.

Рішення міської ради "Про затвердження Порядку списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(шістнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 грудня 2011 року

  м. Чернігів

 


Про затвердження Порядку списання
безнадійної заборгованості з орендної
плати та неустойки (пені), нарахованих
за договорами оренди майна, що належить
до комунальної власності територіальної
громади м. Чернігова

 

З метою врегулювання порядку списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна,  що належить до комунальної власності територіальної громади  м. Чернігова, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 257 Цивільного кодексу України,  Інструкцією з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 30 жовтня 1998 року № 90 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 листопада 1998 року за № 728/3168 із змінами та доповненнями, міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що додається.

2. Надати дозвіл фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) проводити списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, згідно з затвердженим Порядком.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови (Буцко О.В.), постійні комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

 

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

  

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!