Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 січня 2012 р.

Рішення міської ради "Про Програму зайнятості населення м. Чернігова на 2012 – 2014 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(шістнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 грудня 2011 року

  м. Чернігів

 


Про Програму зайнятості населення
м. Чернігова на 2012 – 2014 роки

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом міської ради проект Програми зайнятості населення  м. Чернігова на 2012-2014 роки, відповідно   до статті 14 Закону України “Про зайнятість населення” та керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму зайнятості населення м. Чернігова на 2012 – 2014 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню економіки міської ради (Максименко Л. В.), управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Максименко В. М., Марчук  І. П.) і міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) скоординувати роботу зацікавлених організацій, установ та підприємств міста щодо виконання заходів Програми.

3. Підприємствам, організаціям та установам міста, незалежно від форм власності, забезпечити виконання завдань, передбачених Програмою.

4.  Міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) інформувати про хід виконання Програми виконавчий комітет міської ради та обласний центр зайнятості до 20 числа кожного наступного за кварталом місяця.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О. В. і постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного  розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

 

 

 

Міський голова                                                                                 О. В. Соколов

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!