Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 грудня 2011 р.

Рішення міської ради "Про Програму покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м.Чернігова на 2012 - 2016 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п’ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 листопада 2011 року

 


Про Програму покращання
покриття доріг та проїздів у житловій
забудові м.Чернігова на 2012 - 2016 роки

 

Відповідно до підпункту 22 пункту 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою забезпечення безпечного руху транспортних засобів та пішоходів у районах житлової забудови міста Чернігова міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м.Чернігова на 2012 - 2016 роки, що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) щорічно при формуванні міського бюджету розглянути питання щодо передбачення видатків, з урахуванням реальних можливостей, у розмірах згідно  з Програмою покращання покриття   доріг  та  проїздів  у   житловій забудові  м.Чернігова  на 2012 - 2016 роки.

3. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кривенко В. Г.) вжити відповідних заходів щодо реалізації Програми покращання   покриття   доріг  та  проїздів у  житловій  забудові  м.Чернігова на 2012 - 2016 роки.

4. Рекомендувати керівникам підприємств і організацій міста, які розташовані в житловій забудові, взяти дольову участь у проведенні ремонту твердого покриття внутрішньодворових доріг та проїздів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О. та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (Шкурат О. В.)

 

 

 

Міський голова                                                                          О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!