Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 грудня 2011 р.

Рішення міської ради "Про міську цільову Програму розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2012 – 2016 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п`ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 листопада 2011 року

     м. Чернігів

                                                            


Про  міську цільову
Програму розвитку освіти
м. Чернігова «Освіта в житті
нашого міста» на 2012 – 2016 роки

 

Розглянувши міську цільову Програму розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2012 – 2016 роки, подану виконавчим комітетом міської ради, підтриманий постійною комісією з питань освіти , культури, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді, на підставі пункту 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»  , міська рада вирішила:   

1. Затвердити міську цільову Програму розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2012 – 2016 роки , що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В.Е.), управлінню освіти  міської ради (Купріяненко В.П.) передбачити фінансування у 2012 - 2016 роках місьої цільової Програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2012 – 2016 роки .

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту (Касаткіна Т.І.)та секретаря міської ради Шеремета О.С.

 

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!