Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 грудня 2011 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п`ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 листопада 2011 року

       м. Чернігів

 


Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова житлового фонду та об’єктів
соціальної інфраструктури

 

Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та частини 4 статті 78 Господарського кодексу України міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова:

1.1. Квартир №№ 3, 8, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 20, 23 житлового будинку  № 11а по вул. Князя Чорного, які закріплені за прокуратурою Чернігівської області.

Квартир №№ 2, 3, 5, 10, 35, 40, 41, 42, 45, 49, 87, 92, 95, 146, 148, 153, 158, 168, 178, 183, 188 житлового будинку № 74 по вул. Незалежності, які перебувають на балансі управління капітального будівництва Чернігівської  міської ради.

1.2. Зовнішніх мереж електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення, інженерних споруд та обладнання, призначених для їх обслуговування згідно з додатком 1.

2. Зовнішні мережі водопостачання, водовідведення та водопровідні насосні станції, згідно з додатком 1, передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 401 826,55 гривень.

3. Враховуючи заяви товариства з обмеженою відповідальністю “Житлобудсервіс”, відкритого акціонерного товариства “Домобудівник” та мешканців житлових будинків №№ 88, 90, 92, 94, 96, 98 по вул. Нахімова, надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова зовнішніх мереж газопостачання та шафового газорозподільчого пункту, побудованих за власні кошти, і закріпити на праві оперативного управління за фондом комунального майна Чернігівської міської ради згідно з додатком 2.

4. Надати згоду фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Дусь І. М.) на безоплатну передачу у державну власність з постановкою на баланс публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” (Ярова А. А.) зовнішніх мереж газопостачання та шафового газорозподільчого пункту, зазначених у пункті 3 цього рішення, спрямувавши виключно на збільшення балансової вартості неприватизованої публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” частини основних фондів згідно з додатком 2.

5. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

 

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!