Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 грудня 2011 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин і затвердження складу комісії" (2 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п`ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 від 30 листопада 2011 року
          м. Чернігів

Про внесення змін до рішення міської ради
від 30 листопада 2010 року "Про обрання голови
постійної комісії міської ради з питань архітектури,
будівництва та регулювання земельних відносин
і затвердження складу комісії" (2 сесія 6 скликання)

 Відповідно до пункту 2 частини першої статті 26, частини другої статті 47, частини другої статті 49 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та керуючись статтею 7 Положення про постійні комісії Чернігівської міської ради шостого скликання, міська вирішила:

 1. Затвердити членом постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Яхимця Миколу Михайловича.

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О. С. та постійну комісію міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л. І.).

 

 Міський голова                                                                                                       О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!