Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 листопада 2011 р.

Рішення міської ради "Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(чотирнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27 жовтня 2011 року
             м. Чернігів 


Про внесення доповнень до Плану діяльності
Чернігівської міської ради з підготовки проектів
регуляторних актів на 2011 рік

 Відповідно до пункту 4 статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", пункту 7 частини  першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 128 Регламенту Чернігівської міської ради міська рада  вирішила:

 1. Внести доповнення до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (далі - План), затвердженого рішенням міської ради від 30 листопада  2010 року "Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік" (друга сесія шостого скликання) з доповненнями, внесеними рішенням Чернігівської міської ради від 31 березня 2011 року "Про внесення доповнень до Плану" (сьома сесія шостого скликання), що додаються.

 2. Комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В.В.)  та заступника міського голови Буцка  О.В.


Міський голова                                                                                        О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!