Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 серпня 2011 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія, 9 сесія 6 скликання)"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(одинадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 липня 2011 року

   м. Чернігів

 


Про внесення змін до рішення міської ради
від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки
і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і
доповненнями (8 сесія, 9 сесія 6 скликання)

 

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 7, 8, 10, 12, 14, статтею 266 розділу ХІІ Податкового кодексу України, розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок” Чернігівської міської ради, міська рада вирішила:  

1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія, 9 сесія 6 скликання):

1.1. Пункт 6 додатку 7 до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія, 9 сесія 6 скликання) виключити.

1.2. Додаток 7 до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія, 9 сесія 6 скликання) викласти у редакції відповідно до додатка до цього рішення.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

3. Це рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!