Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 серпня 2011 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року "Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік" (3 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (6 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(одинадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 липня 2011 року

   м. Чернігів

 


Про внесення змін до рішення міської
ради від 17 грудня 2010 року
"Про Програму підтримки громадських
організацій інвалідів, ветеранів,
багатодітних родин та Центру соціальної
адаптації бездомних та безпритульних
у м. Чернігові на 2011 рік" (3 сесія 6 скликання)
зі змінами та доповненнями
(6 сесія 6 скликання)

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши зміни до Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин  та Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року " Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік" (3 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (6 сесія 6 скликання), що додаються.

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л. І.), з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та секретаря міської ради Шеремета О. С.

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. СоколовОнлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!