Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 березня 2016 р.

Рішення міської ради "Про розірвання двосторонніх угод міста Чернігова з російськими містами - побратимами"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

  

1 березня 2016 року                                                                               № 4/VII – 18

 
Про розірвання двосторонніх
угод міста Чернігова
з російськими містами - побратимами

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Статуту територіальної громади міста Чернігова, враховуючи військову агресію Російської Федерації проти України, зокрема, анексію АР Крим та окупацію частини територій Донецької і Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед громадян України, міська рада вирішила:

1. Розірвати двосторонні угоди про побратимські відносини міста Чернігова, визначені додатком до рішення, з містами, розташованими на території Російської Федерації.

2. Доручити міському голові Атрошенку В. А. повідомити про прийняте рішення міста, з якими розірвані угоди про побратимські відносини.

3. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісія з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності (Осіковська Н.С.) та секретаря міської ради Бистрова В.Е.

 

 Міський голова                                                                                  В. А. Атрошенко

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!