Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 лютого 2019 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури"

 

УКРАЇНА

 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

 м. Чернігів

 

31 січня  2019 року                                                                                                      № 38/VII- 3

 


Про надання згоди на безоплатну
передачу у комунальну власність
територіальної громади м. Чернігова
об’єктів соціальної та інженерної
інфраструктури

               

Відповідно до пунктів 31, 51 частини 1 статті 26 та частин 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної  та інженерної інфраструктури згідно з додатком.

2. Зовнішні мережі водопостачання, водовідведення та каналізаційний колектор, зазначені у додатку, передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству «Чернігівводоканал»  Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 740553 гривні 13 копійок. 

3.   Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 6 березня 2014 року (39 сесія 6 скликання).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та секретаря міської ради Черненка М. П.    

 

 

 Міський голова                                                                                        В. АТРОШЕНКО

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!