Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
6 травня 2016 р.

Рішення міської ради "Про запровадження проекту «Муніципальна картка чернігівця»УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

м.Чернігів

 

        28 квітня 2016року                                                                                                   № 7/VII - 8


Про запровадження проекту
«Муніципальна картка чернігівця»

 

З метою створення та реалізації прозорого й ефективного механізму надання заходів соціальної підтримки, підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг членам територіальної громади міста Чернігова, поширення електронного врядування, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Запровадити в місті Чернігові проект «Муніципальна картка чернігівця» (далі – Проект).

2.  Схвалити Меморандум про співробітництво між Чернігівською міською радою та публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» від 24 лютого 2016 року.

3. Визначити, що в межах Проекту відбувається випуск багатофункціональних іменних електронних пластикових карток, які є матеріальними носіями персональних даних утримувачів карток та підтримують сервіси, пов'язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки, інші банківські і небанківські послуги, а також які підтверджують право утримувачів карток на отримання певних видів соціальної допомоги.

4. Встановити, що взяти участь у Проекті можуть усі дієздатні мешканці міста Чернігова, які досягли 16-річного віку і зареєстровані в місті Чернігові.

5. Визначити ПАТ «Державний ощадний банк України» уповноваженою банківською установою з обслуговування Проекту (далі – «уповноважена банківська установа»).

6. Доручити уповноваженій банківській установі здійснювати видачу багатофункціональних іменних електронних пластикових карток, а також надавати утримувачам карток банківські послуги за їх згодою.

7. Доручити виконавчому комітету Чернігівської міської ради:

7.1. Затвердити зразки дизайну багатофункціональних іменних електронних пластикових карток, що випускаються в межах Проекту та погодити зразки з уповноваженою банківською установою.

7.2. Визначити вид і зміст іменних багатофункціональних іменних електронних пластикових карток (набір сервісів і послуг), в тому числі перелік документів, які необхідні для видачі багатофункціональних іменних електронних пластикових карток та порядок надання сервісів і послуг в межах Проекту за погодженням з уповноваженою банківською установою.

7.3. Визначити суб’єкт та умови процесингу, за допомогою якого здійснюються трансакції з використанням багатофункціональних іменних електронних пластикових карток, відбувається облік пільг та послуг, формування звітності, забезпечується збір інформації про облік пільг, доплат, допомог, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки та надається можливість обміну інформацією між учасниками Проекту відповідно до законодавства України.

7.4. Залучати до Проекту на договірних засадах:

7.4.1. Інші банківські установи в якості уповноважених з обслуговування Проекту з метою розширення мережі надання послуг утримувачам багатофункціональних іменних електронних пластикових карток.

7.4.2. Юридичні та фізичні особи з метою надання мешканцям міста Чернігова пільг, доплат, допомог, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги, інших заходів соціальної підтримки і ведення персоніфікованого обліку наданих заходів підтримки.

7.5. Визначити порядок ведення реєстру утримувачів багатофункціональних іменних електронних пластикових карток.

7.6. Вирішувати всі інші питання, пов’язані з запровадженням Проекту.

8. Відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (Редчиць О. С.):

8.1. Організувати пункт оформлення і видачі багатофункціональних іменних електронних пластикових карток за місцем знаходження відділу (14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9) та за погодженням з уповноваженою банківською установою організовувати додаткові пункти оформлення і видачі багатофункціональних іменних електронних пластикових карток.

8.2. Забезпечити надання організаційно-консультативної підтримки в ході запровадження Проекту.

8.3. Вести реєстр утримувачів багатофункціональних іменних електронних пластикових карток.

9. Уповноваженій банківській установі забезпечити надання відділу звернень громадян Чернігівської міської ради оперативної інформації для цілей ведення реєстру утримувачів електронних карток.

10. Рішення набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ломако О. А.

 

 

Міський голова                                                                                  В. А. Атрошенко


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!