Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 лютого 2016 р.

Рішення міської ради "Про Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки"

 


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

  

28 січня 2016 року                                                                                      3/VII - 3


Про Програму відшкодування кредитів,
отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження
заходів з енергозбереження у житловому
фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки

 

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про енергозбереження", Постанови Кабінету міністрів "Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження" № 1056 від 17 жовтня 2011 року, враховуючи Меморандум про  партнерство у сфері енергоефективності житлових будівель від 22 травня 2015 року та План дій зі сталого енергетичного розвитку м. Чернігова на 2015-2023 роки затверджений рішенням міської ради (п'ятдесят перша сесія шостого скликання), розглянувши Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки (далі Програма), що додається.

2. Відділу зв'язків з громадськістю (Кравченко М. О.) забезпечити інформування населення про Програму у засобах масової інформації. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження (Антонов О. С.) комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.), першого заступника міського голови Шостака М. О., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кириченка О. В. та Ломако О. А.

  

Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!