Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
1 лютого 2016 р.

Рішення міської ради "Про Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки"

 


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

  

28 січня 2016 року                                                                                      3/VII - 3


Про Програму відшкодування кредитів,
отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження
заходів з енергозбереження у житловому
фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки

 

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про енергозбереження", Постанови Кабінету міністрів "Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження" № 1056 від 17 жовтня 2011 року, враховуючи Меморандум про  партнерство у сфері енергоефективності житлових будівель від 22 травня 2015 року та План дій зі сталого енергетичного розвитку м. Чернігова на 2015-2023 роки затверджений рішенням міської ради (п'ятдесят перша сесія шостого скликання), розглянувши Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки (далі Програма), що додається.

2. Відділу зв'язків з громадськістю (Кравченко М. О.) забезпечити інформування населення про Програму у засобах масової інформації. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження (Антонов О. С.) комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.), першого заступника міського голови Шостака М. О., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кириченка О. В. та Ломако О. А.

  

Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!