Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 червня 2018 р.

Рішення міської ради"Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Чернігова, що належить до комунальної форми власності"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я 

 м. Чернігів

22 червня 2018 року                                                                                                № 32/VII - 8


Про затвердження  Положення про
конкурс на посаду керівника закладу
загальної середньої освіти міста Чернігова,
що належить до комунальної форми власності

 

Відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року №291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», з метою конкретизації процедурних питань, пов’язаних з призначенням керівників закладів загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності, міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Чернігова, що належить до комунальної форми власності, що додається.

2. Управлінню освіти міської ради (Білогура В. О.) забезпечити проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Чернігова, що належить до комунальної форми власності, відповідно до затвердженого Положення.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Чернігівської міської ради від 17 серпня 2017 року №22/VII-15 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності»

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О.П., постійну комісію міської ради з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту (Білогура В. О.) та постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції (Шерстюк  Ж. В.).


Міський голова                                                                                                      В. А. Атрошенко 


 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!