Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 серпня 2018 р.

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Чернігівської міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утрим...

Звіт про періодичне відстеження результативності

регуляторного акта - рішення Чернігівської міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю» (9 сесія 6 скликання).

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення Чернігівської міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю» (9 сесія 6 скликання).

 

Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

 

Цілі прийняття акта: Типові договори розроблені з метою приведення їх у відповідність до законодавства України та створення єдиного підходу для орендодавців комунального майна  територіальної громади м. Чернігова при укладенні договорів оренди, належного правового оформлення орендних правовідносин.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

 З 30 липня 2018 року по 28 серпня 2018 року.

 

Тип відстеження: Періодичне.

 

Методи одержання результатів відстеження: Аналіз статистичних даних.

Для цього нормативно-правового акта пропонується постійний термін дії з визначенням можливості наступного перегляду ефективності  його дії та можливості внесення до нього змін і доповнень.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

При укладенні та при продовженні терміну дії договорів оренди вони приводяться у відповідність до  Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

Орендарями об’єктів комунальної власності  територіальної громади      м. Чернігова з балансоутримувачами майна укладаються договори про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, які відповідають затвердженому Примірному договору.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

 

станом на  01.07.2016

станом на  01.07.2017

станом на  01.07.2018

Кількість договорів оренди укладених

фондом комунального майна міської  ради,

 комунальними підприємствами і бюджетними установами

 

187

349

 

 

179

346

 

 

174

355

 

Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

З прийняттям  Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю забезпечено приведення їх у відповідність до законодавства України, належне правове оформлення орендних правовідносин, створено єдиний підхід для орендодавців комунального майна  територіальної громади м. Чернігова при укладенні договорів оренди.

Рішенням Чернігівської міської ради від   29 грудня 2016 року № 14/VII-6 були внесені зміни до Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства) з метою врахування норм  Закону України «Про відновлення платоспромож-ності боржника або визнання його банкрутом»  та підвищення  ефективності використання комунального майна територіальної громади  м. Чернігова (визначення першочергового погашення пені, зупинення нарахування пені під час провадження справи про банкрутство орендаря та поновлення нарахування пені після припинення дії мораторію,  нарахування пені за весь період дії мораторію).

 

 

Голова фонду комунального майна

Чернігівської міської  ради                                                                   О. Ю. Єпінін  

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!