Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 червня 2018 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»

Звіт про базове відстеження результативності  регуляторного акта –  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія  5 скликання) зі змінами та доповненнями».  

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: Зміни та доповнення до Методики розроблені з метою уточнення окремих положень Методики та підвищення ефективності використання комунального майна територіальної громади м. Чернігова.

4.Строк виконання заходів з відстеження:

 З 04   червня 2018 року по 22 червня  2018 року.

5. Тип відстеження: Базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: Статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Прийняття змін та доповнень до Методики забезпечить:

- визначення комунальних некомерційних підприємств орендодавцями майна, яке перебуває у них в оперативному управлінні та залишення коштів від орендної  плати за цими договорами оренди у розпоряджені комунальних некомерційних підприємств; уточнення окремих положень Методики;

- встановлення комунальному підприємству «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка»  Чернігівської обласної ради розміру орендної плати за оренду приміщень у закладах освіти           м. Чернігова для показу дитячих вистав у 1 гривню за  1 виставу.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

У результаті впровадження регуляторного акта буде досліджуватись та вивчатися:

- ефективність розробленого механізму;

 - рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;

- кількість суб'єктів господарювання, на які поширюється Методика.

      Повідомлення про оприлюднення, проект даного рішення та аналіз його регуляторного впливу попередньо були опубліковані на офіційному web-порталі Чернігівської міської ради в мережі Інтернет за електронною адресою: http://www.chernigiv-rada.gov.uaу розділі «Регуляторна політика» (підрозділ –«Оприлюднення проектів регуляторних актів») 18 травня 2018 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту пропозицій та зауважень не  надходило.

 

 

Голова фонду комунального майна

Чернігівської міської  ради                                                                              О. Ю. Єпінін  

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!