Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
28 грудня 2016 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - 
проекту рішення Чернігівської міської ради 
"Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників
Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова"

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова".

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: удосконалення та приведення у відповідність до вимог діючого законодавства України Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 19 по 23 грудня 2016 року.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: аналітичний, статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність.

Проект рішення удосконалює та приводить у відповідність до вимог діючого законодавства України щодо децентралізації, розширення повноважень органів місцевого самоврядування, порядку діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, та адміністраторів, діючий Порядок організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, а також оптимізує, спрощує та удосконалює процедури і порядок надання адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова.

Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

При відстеженні результативності будуть враховуватися наступні показники:

- ефективність  розробленого Порядку;

- рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта.

8. Відстеження результативності регуляторного акта будуть виконані у строки, передбачені статтею 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Повідомлення про оприлюднення, проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова" та аналіз його регуляторного впливу 3 листопада 2016 року були опубліковані на офіційному web-порталі Чернігівської міської ради в мережі Інтернет за електронною адресою: http://www.chernigiv-rada.gov.uaу розділі "Регуляторна політика", рубрика "Оприлюднення проектів регуляторних актів" з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення до розробника проекту – управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради зауважень та пропозицій не надійшло.

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2014 № 634 "Про порядок підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування", проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова" розглянуто Державною регуляторною службою України. Листом  від 13.12.2016 № 7605020-16 повідомлено про відсутність пропозицій щодо удосконалення проекту регуляторного акта відповідно до принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та про відповідність цього проекту рішення вимогам статті 4 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

 

 
Начальник управління адміністративних 
послуг Чернігівської міської ради                                                                                       М. К. Овсяник 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!