Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 березня 2015 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті"

 

1. Вид та назва регуляторного акта: Проект рішення виконавчого комітет Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті".

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- забезпечення гарантованої регулярності роботи рухомого складу на автобусних маршрутах загального користування та підтримання якості надання послуг з перевезення пасажирів;

- створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання транспортних засобів.

- забезпечення безпечного функціонування автомобільного транспорту загального користування;

- недопущення необґрунтованого підвищення тарифів;

- забезпечення покриття тарифами витрат на надання послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 10.03.2015 р. по 27.03.2015 р.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження результативності.

Методом одержання результатів відстеження є аналіз наданих перевізниками міста розрахункових матеріалів щодо економічного обгрунтування тарифів на перевезення пасажирів автобусами міських маршрутів загального користування, на яких здійснюються перевезення пасажирів у звичайному режимі руху і режимі маршрутного таксі, та тролейбусах, здійснених на основі наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» і наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 25.03.2008 № 71 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розрахунку тарифів на послуги міського електротранспорту».

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Відстеження проводиться на основі статистичних даних:

- кількість суб’єктів господарювання;

- кількість суб’єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб), на яких поширюватиметься дія акту;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання (юридичними і фізичними особами), пов’язаними з виконанням вимог акта;

- рівень інформованості суб’єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб) з основних положень регуляторного акта.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті" здійснювалося за такими показниками:

- кількість суб’єктів господарювання;

- кількість суб’єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб), на яких поширюватиметься дія акту;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання (юридичними і фізичними особами), пов’язаними з виконанням вимог акта;

- рівень інформованості суб’єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб) з основних положень регуляторного акта.

При опрацюванні проекту рішення враховано пропозиції перевізників, автобуси яких обслуговують міські пасажирські маршрути.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті” та аналіз регуляторного впливу цього акту було оприлюднено з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень на офіційній веб-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua, рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика», 25.02.2015 року.

Повідомлення про оприлюднення вище зазначеного проекту рішення попередньо було опубліковано в газеті «Чернігівські відомості» від 25.02.2015 року № 8 (1249).

До розробника проекту рішення "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті”  в термін, передбачений для обговорення даного проекту  надійшли пропозиції та зауваження, які були розглянуті і частково враховані.

 

 

Заступник начальника управління                                                    О. В. Бєльський

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!