Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 січня 2015 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 грудня 2013 року № 383 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  від 20 грудня 2013 року № 383 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року № 143  «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові».

 

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 грудня 2013 року № 383 «Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: розширення можливостей функціонального використання об’єктів благоустрою.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 05.01.2015 по 16.01.2015

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність даного акта, а також способи одержання даних:

Ефективність регуляторного впливу  регуляторного акта визначатиметься за такими показниками:

1) Кількість укладених договорів на право користування об’єктами благоустрою для розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів громадського харчування;

2) Середньомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:


з/п

Показники результативності

За 12 місяців

2013 року

За 12 місяців

2014 року

1.

Кількість укладених договорів на право користування об’єктами благоустрою для розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів громадського харчування, одиниць

 

-

 

28

2.

Середньомісячний розмір пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, тис. грн, в т.ч. ПДВ

 

39,1

 

54,2

 

Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовувалися дані комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

9. Оцінка результативності реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Прийняття рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 грудня 2013 року № 383 «Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові» сприяло розширенню функціонального використання об’єктів благоустрою за рахунок осіб, що розміщують літні майданчики біля закладів громадського харчування.

Крім того, завдяки появі нових суб’єктів користування, що розміщують вищевказані тимчасові об’єкти, комунальним підприємством збільшено рівень надходжень від сплати пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою і, як результат, збільшено рівень надходжень до міського бюджету. 

До того ж, встановлено позитивну динаміку зменшення кількості самовільного розміщення тимчасових об’єктів особами, що надають послуги громадського харчування.

Таким чином, на підставі отриманих показників повторного відстеження результативності дії регуляторного акта можна зробити висновок про його ефективність та досягнення поставлених цілей.

 

 


Начальник управління
житлово-комунального господарства
Чернігівської міської ради                                                     О. А. Лазаренко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!