Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 грудня 2014 р.

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова"

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення  виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова"  

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова".

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: основними цілями прийняття регуляторного акту є встановлення процедури здійснення добору суб’єктів господарювання для надання супутніх послуг відповідно до статті 15 Закону України "Про адміністративні послуги" у приміщенні, де розміщується Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова, на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат, витрат часу суб’єкта звернення під час надання супутніх послуг, на засадах прозорості, об’єктивності, неупередженості під час здійснення оцінки конкурсних пропозицій та недискримінації учасників конкурсу.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 01.11.2014 по 01.12.2014.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова:

-  врегулює   питання надання супутніх послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова у відповідності до вимог діючого законодавства;

 - визначить процедуру проведення конкурсів для надання супутніх  послуг.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися за такими показниками:

- кількість суб’єктів звернень, які скористалися супутніми послугами в приміщені Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова;

- кількість суб’єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова;

- зменшення часових та фінансових витрат суб’єктів звернень на отримання адміністративних  послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що скористалися супутніми послугами;  

- рівень інформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта.

З метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень:

проект рішення з додатками та аналізом регуляторного впливу були оприлюднені 30.10.2014 в мережі Інтернет на офіційному web-порталі Чернігівської міської ради за електронною адресою www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі "Регуляторна політика".

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту пропозицій не надійшло.

 


Начальник управління 
адміністративних
послуг міської ради                                                                                                                   М. К. Овсяник

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!