Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 листопада 2014 р.

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова"

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова" 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова".

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: є оптимізація, спрощення процедур і порядку надання адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру, які надаються місцевими і територіальними органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, приведення у відповідність до вимог діючого законодавства України з питань надання адміністративних послуг, у тому числі дозвільного характеру, Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 26 грудня 2012 року (28 сесія 6 скликання) із змінами та доповненнями (33 сесія 6 скликання) (далі – Порядок).

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 03.10.2014 по 17.11.2014.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Затвердження змін та доповнень до Порядку забезпечить:

приведення у відповідність до вимог діючого законодавства Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова (далі – Центр),  затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 26 грудня 2012 року (28 сесія 6 скликання) із змінами та доповненнями (33 сесія 6 скликання);

приведення у відповідність до вимог діючого законодавства, удосконалення та спрощення процедури надання адміністративних послуг, у тому числі дозвільного характеру;

уточнення процедури повернення відповідному територіальному органу Державної міграційної служби України відпрацьованих заяв при наданні адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини;

удосконалення та розширення процедури здійснення моніторингу за наданням адміністративних послуг.

 Для базового відстеження результативності регуляторного акта було визначено такі показники:

рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;

кількість звернень до Центру за отриманням адміністративних послуг, у тому числі дозвільного характеру:

у 2012 році (жовтень – грудень);

у 2013 році;

у 2014 році (січень – жовтень),

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Назва показника

Кількісні та якісні значення показників

1.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта

Проект рішення разом із додатком та аналізом регуляторного впливу 25.07.2014 розміщений в мережі Інтернет на офіційному web-порталі   Чернігівської міської ради у розділі "Регуляторна політика" за електронною адресою www.chernigiv-rada.gov.ua – необмежний.

2.

Кількість звернень до Центру за отриманням адміністративних послуг

(із заявою на отримання адміністративної послуги; за отриманням результату надання адміністративних послуг; отримання консультації з питань надання адміністративної послуги)

2012 рік (жовтень-грудень)

 

2013 рік

2014 рік (січень – жовтень)

 

2373

 

 

23578

 

 

61991

З метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень:

проект рішення з додатком та аналізом регуляторного впливу були оприлюднені 25.07.2014 в мережі Інтернет на офіційному web-порталі Чернігівської міської ради за електронною адресою www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі "Регуляторна політика".

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту пропозицій не надійшло.

 


Начальник управління 
адміністративних
послуг міської ради                                                                                                                  М. К. Овсяник

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!