Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 листопада 2014 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 жовтня 2013 року № 306 «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної з благоустроєм м. Чернігова».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  від 21 жовтня 2013 року № 306 «Про  встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної з благоустроєм м. Чернігова».

 

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення  виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної з благоустроєм м. Чернігова».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: приведення розмірів плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної з порушенням благоустрою міста, до фактичного рівня витрат на надання цих послуг.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 10.11.2014 по 17.11.2014

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність даного акта, а також способи одержання даних:

Ефективність регуляторного впливу  регуляторного акта визначатиметься за такими показниками:

1) Рівень податкових надходжень до місцевого бюджету за результатами діяльності КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» ЧМР;

2) Кількість наданих КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» ЧМР послуг – оформлено документів, пов’язаних з благоустроєм міста;

3) Наявність (відсутність) заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

№ п/п

Показники результативності

 

Одиниця виміру

 

І півріччя

2013 рік

І півріччя

2014 рік

 

Рівень податкових надходжень до місцевого бюджету за результатами діяльності КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» ЧМР

тис. грн

 

 

189

 

113

 

Кількість наданих послуг –   оформлено документів на виконання робіт, що пов’язані з порушенням благоустрою міста

шт.

 

413

328

 

Кількість наданих послуг –  оформлено документів з обстеження та знесення зелених насаджень

шт.

 

288

247

Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовувалися дані комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

Кількісні значення показників досліджувалися у порівнянні з І півріччям 2013 року – період до прийняття регуляторного акта, та у І півріччя 2014 року – період дії даного регуляторного акта.

Зменшення податкових надходжень до місцевого бюджету (податок на доходи фізичних осіб та земельний податок) у І півріччі 2014 року у порівнянні з показником І півріччя 2013 року відбулося завдяки:

зменшенню середньої кількості працюючих осіб на комунальному підприємстві з 29 до 24 осіб;

застосуванню міською радою пільги по сплаті земельного податку для підприємства;

звільненню від сплати за послуги з оформлення документації, пов’язаної з благоустроєм міста бюджетних організацій та установ згідно рішення виконавчого комітету міської ради. 

При цьому, незважаючи на від’ємну динаміку кількості наданих послуг зменшення замовлень на отримання дозвільної документації), заборгованість з виплати заробітної плати працівникам комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради відсутня.

9. Оцінка результативності реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

На підставі отриманих показників повторного відстеження результативності дії регуляторного акта можна зробити висновок про його ефективність та досягнення поставлених цілей.

Фактичний рівень витрат КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» ЧМР не перевищує суми надходжень від наданих послуг.

Крім того, збільшення плати за надання послуг з оформлення документації, пов’язаної із  благоустроєм міста сприяло проведенню робіт у більш скорочені терміни, якісному виконанню комунальним підприємством контролюючих функцій і, як результат, скорішому відновленню порушеного благоустрою міста.

Проте, у зв’язку зі зміною нормативно-правової бази щодо видачі дозвільної документації на порушення об’єктів благоустрою, положення регуляторного акта, що встановлюють розмір плати за послуги при оформленні документації на проведення робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою, починаючи з 05.11.2014, комунальним підприємством не застосовуються.

 


Начальник управління
житлово-комунального господарства
Чернігівської міської ради                                                     О. А. Лазаренко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!