Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 вересня 2014 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту   рішення Чернігівської міської ради  «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова»

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова».

 2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

 3. Цілі прийняття регуляторного акта: приведення процедури видачі дозвільних документів на порушення об’єктів благоустрою до вимог чинного законодавства.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 18 серпня 2014 року до 22 вересня 2014 року.

 5. Тип відстеження регуляторного акта: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Відстеження результативності проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова» здійснено за такими показниками:

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;

- кількість виданих дозволів на порушення об’єкту благоустрою у м. Чернігові;

- кількість порушень, виявлених при виконанні робіт, пов’язаних з порушенням об’єктів благоустрою.

 

 8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

  

з/п

Показники результативності

За 6 місяців

2014 року

1.

Рівень поінформованості  суб’єктів господарювання

Тираж Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» від  16 липня 2014 року № 29 (1217)  з опублікованим повідомленням про оприлюднення даного проекту рішення з аналізом регуляторного впливу склав 24270 екземпляри;

на офіційному сайті Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua – не обмежений.

2.

Кількість виданих дозволів на порушення об’єкту благоустрою у м. Чернігові

 

328

 

3.

кількість порушень, виявлених при виконанні робіт, пов’язаних з порушенням об’єктів благоустрою

 

14

 

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова» та аналіз регуляторного впливу даного акта були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі "Регуляторна політика".

Повідомлення про оприлюднення вище зазначеного проекту рішення  попередньо було опублікованон на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради та у газеті «Чернігівські відомості» від 16 липня 2014 року № 29 (1217).

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів  на території м. Чернігова» до управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради  надійшли зауваження  та пропозиції, які були розглянуті та  враховані у проекті рішення.

 

 
Начальник управління
житлово-комунального господарства
Чернігівської міської ради                                                                 О. А. Лазаренко

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!