Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
26 липня 2013 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Чернігівської міської ради від 26 червня 2012 року «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта -  рішення Чернігівської міської ради від 26 червня 2012 року «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки»

 1. Вид та назва регуляторного акта: Рішення міської ради від 26 червня 2012 року «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки» (22 сесія 6 скликання) 

 2. Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

 3. Цілі прийняття акта: 

 Програма приватизації розроблена з метою приведення її у відповідність до законодавства України та здійснення регулювання приватизації стосовно єдиного чіткого, прозорого і ефективного порядку підготовки об’єктів комунальної власності до продажу, подальшої їх приватизації, поповнення місцевого бюджету та здійснення контролю.

 4. Строк виконання заходів з відстеження:

 З 1 липня 2013 року по 19 липня 2013 року.

 5. Тип відстеження: Повторне.

 6. Методи одержання результатів відстеження: Збір статистичних даних.

 7. Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: 

 Актом, результативність якого відстежується, приведено у відповідність до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державну програму приватизації» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положення Державної програми приватизації на 2012-2014 роки».

 Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом моніторингу кількості включених об’єктів до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, кількості приватизованих об’єктів, кількість об’єктів приватизованих за методом зниження цін.

 8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

 Рішення міської ради «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки» створює умови для приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, подальше перебування яких у комунальній власності територіальної громади м. Чернігова є економічно недоцільним.

 За результатами повторного відстеження за період з 01.07.2012 по 01.07.2013 до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, було включено 14 об’єктів із них 5 за методом зниження цін.

 За період з 01.07.2012 по 01.07.2013 було приватизовано 4 об’єкта із низ 2 за методом зниження цін.

 

Всього

За методом зниження ціни

Кількість об’єктів включених до переліків, що підлягають приватизації

14

5

Кількість приватизованих об’єктів

4

2

Кошти які надійшли до місцевого бюджету за приватизовані об’єкти, грн.

2 754 063,50

2 160 652,50

 9. Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей: 

 На підставі отриманих показників повторного відстеження результативності дії регуляторного акта можна зробити висновок про його ефективність та досягнення визначених цілей.

 Рішення міської ради «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки» створює умови для приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, подальше перебування яких у комунальній власності територіальної громади м. Чернігова є економічно недоцільним, а також здійснення регулювання приватизації стосовно єдиного чіткого, прозорого і ефективного порядку підготовки об’єктів комунальної власності до продажу, подальшої їх приватизації, поповнення місцевого бюджету та здійснення контролю

 

 

 Голова фонду комунального майна
      Чернігівської міської  ради                                                                  О.В. Буцко 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!