Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
22 липня 2013 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Чернігівської міської ради від 26 червня 2012 року «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія, 14 сесія 6 скликання)» (22 сесія 6 скликання)

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта -  рішення Чернігівської міської ради від 26 червня 2012 року «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами (27 сесія 5 скликання,  9 сесія,  14 сесія   6 скликання)» (22 сесія 6 скликання) 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: Рішення міської ради від 26 червня 2012 року «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія, 14 сесія 6 скликання)» (22 сесія 6 скликання)

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:  Зміни та доповнення до Методики розроблені з метою приведення її у відповідність до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та нормативно-правових актів з питань оренди майна.        

4. Строк виконання заходів з відстеження:

 З 3 липня 2013 року по 18 липня 2013 року. 

5. Тип відстеження: Повторне. 

6. Методи одержання результатів відстеження: Статистичний. 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність даного акта, а також способи одержання даних.

Відповідно до зазначеної вище Методики здійснюється розрахунок орендної плати  за договорами оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.

У разі передачі комунального майна в оренду на конкурсних засадах,  відповідно до Методики розраховується стартова орендна плата.   

8.Кількісні та якісні значення показників результативності дії регуляторного акта.

За станом на 01.07.2013 фондом комунального майна укладено 199 договорів оренди, на 01.07.2012 – 199.

Сума надходжень за І півріччя 2013 року  від орендної плати до міського бюджету складає 5 млн. 896,7 тис. грн., з них 4 млн. 876,6 тис. грн. за ЦМК та  1 млн. 20,1 тис. грн. за інше майно.

У порівнянні з надходженнями від орендної плати за І півріччя  2012 року – 6 млн. 797,9 тис. грн. (з них 4 млн. 967,4 тис. грн. за ЦМК та 1 млн. 830,5 тис. грн. за інше майно) надходження до міського бюджету склали 86,7%.

На підставі виданих фондом комунального майна дозволів комунальними підприємствами і бюджетними установами укладено близько 370 договорів оренди. Кошти, отримані по цим договорам оренди  відповідно до Методики залишаються у розпорядженні бюджетних установ та комунальних підприємств (поповнення обігових коштів).

9. Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей. 

Змінами та доповненнями до Методики її положення приведені у відповідність до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», нормативно-правовим актам з питань оренди майна, враховані пропозиції юридичних осіб.

На обсяг надходжень коштів до міського бюджету зазначені вище зміни да доповнення практично не вплинули.     

За час дії зазаначеної вище Методики зі змінами до фонду комунального майна Чернігівської міської ради надійшли пропозиції від юридичних та фізичних осіб щодо змін деяких положень Методики, виявлені окремі неточності у Методиці.

У зв’язку з цим було прийняте рішення міської ради від  7 червня 2013 року (32 сесія     6 скликання) щодо внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) ), зі змінами та доповненнями (27 сесія 5 скликання, 9 сесія , 14 сесія, 22 сесія 6 скликання).

 

Голова фонду комунального майна
    Чернігівської міської  ради                                                                  О.В. Буцко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!