Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 липня 2013 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради від 18 червня 2012 року №150 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради від 18 червня 2012 року №150 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного  господарства та сфери послуг у м. Чернігові»

 

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 18 червня 2012 року №150 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного  господарства та сфери послуг у м. Чернігові»

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності

    Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради

3. Цілі прийняття акта

Визначення єдиного порядку встановлення зручного для населення режиму роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства і сфери послуг на території  міста Чернігова та сприяння захисту населення  від негативного впливу шуму, що створюється під час роботи зазначених вище об'єктів, які знаходяться в житлових будинках або вбудовано-прибудованих до них приміщеннях.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

З  24 червня 2013 року по 4 липня 2013 року.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження результативності: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність даного регуляторного акта:

Для проведення повторного відстеження результативності використовувались дані, які отримані від мешканців міста, звернення депутатів та міського відділу УМВС України у Чернігівській області, а також статистичні дані.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності дії регуляторного акта.

 

Всього надійшло заяв

У тому числі:

2012 рік

1 півріччя 2013 року

Встановлення нічного режиму

238

154

84

Встановлення денного режиму

144

136

8

Нові заяви

12

-

12

Всього надійшло заяв

394

290

104

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

З прийняттям регуляторного акта рішення виконавчого комітету міської ради від 18 червня 2012 року №150 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного  господарства та сфери послуг   у м. Чернігові» забезпечено регулювання питань щодо порядку встановлення режиму роботи об'єктам торгівлі, закладам ресторанного господарства та сфери послуг.

Затверджено стандарт адміністративної послуги «Встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного    господарства та сфери послуг у нічний час» та зразки заяв, які оприлюднено на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет. В Центрі адміністративних послуг (вул. Рокоссовського, 20-а) суб’єктам господарювання забезпечено вільний доступ до інформації, яка необхідна для отримання послуги.

Разом з тим, враховуючи неодноразові звернення жителів міста, подання міського відділу УМВС України у Чернігівській обл., щодо порушень громадського порядку та тиші в місцях розташування об'єктів торгівлі, ресторанного господарства з цілодобовим, або подовженим режимом роботи та для досягнення остаточної мети цього регуляторного акта, 4 суб'єктам господарювання роботу в нічний час було заборонено.

 

Заступник начальника управління споживчого

ринку та підприємництва міської ради                                    О. В. Шевчук

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!