Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
1 липня 2013 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради від 28.12.2011 року «Про внесення змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича»

Загальна кількість суб'єктів господарювання та фізичних осіб, яким рішеннями виконавчого комітету міської ради задоволені їх звернення щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради від 28.12.2011 року «Про внесення змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича»

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Чернігівської міської ради від 28.12.2011 року «Про внесення змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича» (16 сесія 6 скликання).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- зміна функціонального призначення земельної ділянки автопарку № 2 військової частини А-2622 у військовому містечку № 1 із зони спецпризначення на сельбищну зону, а на перспективу - повного освоєння території військового містечка № 1 під житлово-громадську забудову;

- коригування графічної частини Правил забудови та використання території м. Чернігова (план зонування);

- забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України у м. Чернігові та раціональне використання територій, які належать Міністерству оборони України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 14.01.2012 року по 11.02.2013 року.

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність даного акта, а також способи одержання даних:

Ефективність регуляторного впливу рішення Чернігівської міської ради від 28.12.2011 року «Про внесення змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича» (16 сесія 6 скликання) визначатиметься за такими показниками

1) Кількість поданих суб'єктами господарювання та фізичними особами звернень щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.

2) Загальна кількість суб'єктів господарювання та фізичних осіб, яким рішеннями виконавчого комітету міської ради задоволені їх звернення щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.

3) Загальна кількість забудовників, яким надані містобудівні умови та обмеження забудови зазначеної території на підставі рішень виконавчого комітету міської ради.

4) Загальна кількість суб'єктів господарювання та фізичних осіб, яким рішеннями виконавчого комітету міської ради відмовлено у наданні містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.

5) Кількість об’єктів містобудування та/або будівництва введених в експлуатацію.  

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

№ п/п  Показники результативності  з 28.12.2011 по 31.06.2012  з 01.08.2012 по 31.01.2013
 1. Кількість поданих суб'єктами господарювання та фізичними особами звернень щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.   5  -
 2. Загальна кількість суб'єктів господарювання та фізичних осіб, яким рішеннями виконавчого комітету міської ради задоволені їх звернення щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.   3  -
 3. Загальна кількість забудовників, яким надані містобудівні умови та обмеження забудови зазначеної території на підставі рішень виконавчого комітету міської ради.   3  -
 4. Загальна кількість суб'єктів господарювання та фізичних осіб, яким рішеннями виконавчого комітету міської ради відмовлено у наданні містобудівних умов та обмежень забудови зазначеної території.   -  -
 5. Кількість об’єктів містобудування та/або будівництва введених в експлуатацію.  -  -

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Затверджені рішенням Чернігівської міської ради від 28.12.2011 року зміни до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича дозволили виконавчим органам міської ради більш раціонально використовувати як безпосередньо територію цього військового містечка, так і територію міста в цілому; вирішувати архітектурно-містобудівні завдання щодо комплексної забудови та функціонально-планувальної організації території міста; сприяти будівництву нових житлових кварталів та груп житлових будинків за рахунок територій недіючих виробничих, комунально-складських об’єктів та об’єктів спеціального призначення; вирішувати питання забезпечення житлом як військовослужбовців Збройних Сил України, так і мешканців міста; забезпечувати збереження історичного обличчя міста та його культурної спадщини.

Низькі кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта пов’язані з тим, що більшість земельних ділянок на зазначеній території відносяться до земель Міністерства оборони України і виконавчі органи міської ради не мають правових підстав розпоряджатися ними.

Більш інтенсивне використання цієї території для містобудівних потреб можливе при умові зацікавленості Міністерства оборони України у збільшенні будівництва житла та об’єктів соціальної інфраструктури для військовослужбовців Збройних Сил України на земельних ділянках, які знаходяться у нього в постійному користуванні, або у разі передачі цих земельних ділянок чи їх частини до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.


Начальник управління
    архітектури та містобудування
    Чернігівської міської ради                                                                         С.С. Калюжний


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!