Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
8 листопада 2018 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції»

Проект рішення Чернігівської міської ради  «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції»

 

Керуючись статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи Програму сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 - 2023 роки, затверджену рішенням Чернігівської міської ради від 26 жовтня 2018 року № 35/VІІ-4, міська рада вирішила:

1. Доповнити абзац 2 пункту 4.1 розділу 4 Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 29 червня 2017 року № 21/VII-13, підпунктом 4 такого змісту: «0,01 відсотка загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта в частині загальної площі спорудженого житла для учасників Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 - 2023 роки».

2. Прес-службі Чернігівської міської ради (Подорван А. Ф.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А. та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бакшун І. М.).

 

 

  

Міський  голова                                                                                                                     В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!