Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
5 липня 2018 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м.Чернігова»

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столовихна території м.Чернігова»

 

 

Керуючись підпунктом 44-1 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 9 статті 15-3    Закону України  «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», пунктом 2 Розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України       від 22 березня 2018 року №2376-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива  (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на мешканців міста Чернігова та на виконання рішення Чернігівської обласної ради від 24 травня 2018 року «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Чернігівської області у нічний час» (13 сесія 7 скликання), Чернігівська міська рада вирішила:

1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Чернігова суб’єктами господарювання сфери торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у період з 22.00 год. до 08.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Власникам торгових об’єктів привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в указаний цим рішенням час. 

3.  Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Реберг В. К.) та комунальному підприємству «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.)  забезпечити належний контроль за виконанням пункту 1 цього рішення.

 4. Рішення Чернігівської міської ради від 28 листопада 2014 року «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м.Чернігова у нічний час» (45 сесія 6 скликання) вважати таким, що втратило чинність.

5. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

6.  Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Шевченка О. В. та постійну комісію з питань cоціально - економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності  (Осіковська Н. С.).

 

 

 Міський голова                                                                                             В. А. Атрошенко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!