Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
2 серпня 2017 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові, затвердженого рішенням міської ради від 28.04.2011 року (8 сесія 6 скликання)»

Проект рішення Чернігівської міської ради  «Про внесення змін та доповнень до  Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові, затвердженого рішенням  міської ради від 28.04.2011 року (8 сесія 6 скликання)»

 

 

Керуючись статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року  № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року №109, з метою дотримання порядку використання суб’єктами правовідносин земельних ділянок та належної організації визначення розміру завданих збитків, в тому числі при використанні земельних ділянок без правовстановлюючих документів, міська рада вирішила:

1. Внести до Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові  зміни та доповнення, що додаються.

2. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бакшун І.М.) та заступника міського голови   Атрощенко О. А.

  

 

Міський голова                                                                            В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!