Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
15 листопада 2016 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території міста Чернігова»

 Проект рішення  Чернігівської міської ради
«Про встановлення розміру плати на послуги з користування майданчиками
для платного паркування транспортних засобів на території міста Чернігова»

 

З метою приведення плати на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території міста Чернігів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат операторів, які здійснюють паркувальну діяльність, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 «Про затвердження правил паркування транспортних засобів», постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 258 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 18.08.2010 № 287 «Про затвердження переліку основних послуг з утримання майданчиків для платного паркування», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чернігівська міська рада вирішила:

1. Встановити плату на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території міста Чернігова у розмірі 6,00 грн. (в тому числі ПДВ) за одне місце за одну годину, в тому числі й неповну, відповідно до розрахунку згідно з додатком.

2.   Зазначений в пункті першому проекту рішення розмір плати на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території  м. Чернігова є граничним для суб’єктів господарювання, як комунальної так і не комунальної форми власності, які виконують функції оператора.           

3. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кириченка О. В. та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку  та енергозбереження (Антонов О. С.).


 

Міський голова                                                                                            В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!