Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2016 р.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про тимчасовий Порядок надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб»

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про тимчасовий Порядок надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб»

 

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про звернення громадян", "Про органи самоорганізації населення", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003
№ 204 "Про затвердження форми Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, та довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб", зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 13.08.2003 за №709/8030, з метою впорядкування відносин, повязаних із наданням уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу житла у державному та громадському житловому фонді, члену житлово-будівельного кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, або будь-якій особі, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні (будинку), іншій заінтересованій особі у випадках, передбачених законами України, відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, до законодавчого врегулювання цього питання та завершення формування відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби Єдиного державного демографічного реєстру, створення реєстру територіальної громади міста Чернігова та внесення до нього відомостей про зареєстрованих на території міста осіб, підключення відомчої інформаційної системи реєстрів територіальних громад до Єдиного державного демографічного реєстру, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.  Затвердити тимчасовий Порядок надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб згідно з додатком.

2. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

3.  Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кириченка О. В., голів Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад Грецького В. М. та Атрощенка О. А. відповідно.

 

 

Міський голова                                                                  В. А. Атрошенко

 

Секретар міської ради                                                      В. Е. Бистров

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!