Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 жовтня 2014 р.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова"

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова"

 

Відповідно до статті 15 Закону України "Про адміністративні послуги", Типового порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 р. № 379, керуючись підпунктом 4 пункту "б" статті 27 та статею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг - банківських послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що додається.

 2. Затвердити Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з виготовлення копій документів, ламінування,  користування комп’ютерною технікою, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що додається.

 3. Затвердити Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з продажу канцелярських товарів, гарячих й холодних напоїв, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що додається.

 4. Затвердити склад комісії по підготовці та проведенню конкурсів щодо надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова (додаток 1).

 5. Затвердити форму заяви про участь у конкурсі для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова (додаток 2).

 6. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

 7. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миргородського М.М.

 


Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов

 

 

Заступник міського голови –
    керуючий справами виконкому                                                                             С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!