Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 жовтня 2014 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Чернігова у нічний час"

                                                                                                                             

Проект рішення  Чернігівської міської ради   "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на     території м. Чернігова у нічний час"

 Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі, з метою  забезпечення прав та законних інтересів громадян, попередження шкідливого  впливу споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на  організм людини, усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста на порушення тиші в нічний час, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 24 Закону України «Про  забезпечення  санітарного та епідемічного благополуччя населення", статтею 15-1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», статтею  10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пунктом 26 частини 1 статті 10 Закону України «Про міліцію» та на виконання пункту 4 протокольного доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 3 вересня 2014 року, Чернігівська міська рада вирішила:

      1. Обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, окрім безалкогольного, на території міста Чернігова у  підприємствах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у період з 23.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

     2.  Державній податковій інспекції у м Чернігові  (Марухленко О. І.) враховувати вимоги пункту 1 цього рішення при видачі підприємствам торгівлі патентів на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у нічний час. 

    3.  Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Рапута В. І.) спільно з представниками міських громадських формувань з охорони громадського порядку забезпечити належний контроль за виконанням    пункту 1 цього рішення. 

     4. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради                          (Шевчук О. В.) довести вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів господарської діяльності на території міста Чернігова, які підпадають під його дію, та надати їм копію цього рішення.

    5. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) організувати проведення в загальноосвітніх навчальних закладах міста роз’яснювальної роботи про  шкідливий вплив  споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива  на  організм людини,  а  також про переваги здорового способу життя.

    6.  Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) у десятиденний строк оприлюднити це рішення.

    7. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

    8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва                   (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Миргородського М. М.

 

 

Міський голова                                                                                                        О. В. Соколов

     

 

 

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!