Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
28 серпня 2014 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія, 14 сесія, 22 сесія, 32 сесія 6 скликання)"

Проект рішення Чернігівської  міської ради  “Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами (27 сесія  5 скликання, 9 сесія, 14 сесія, 22 сесія, 32 сесія 6 скликання) ” 

     

        Відповідно до частини п’ятої статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  частини другої статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”,  враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва,  міська рада вирішила:

       1. Внести до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 30 липня 2007 року “Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова”  (19 сесія               5 скликання) зі змінами (27 сесія  5 скликання,  9 сесія, 14 сесія, 22 сесія,             32 сесія 6 скликання),  зміни та доповнення, що  додаються.

       2. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради       (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

       3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

       4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Миргородського М. М.   


Міський голова                                                                                            О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!