Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
25 липня 2014 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова"

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання  адміністративних послуг м. Чернігова"

 

Відповідно до Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про адміністративні послуги", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", з метою оптимізації, спрощення процедур і порядку надання адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру, які надаються місцевими і територіальними органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, приведення у відповідність до вимог діючого законодавства України з питань надання адміністративних послуг, у тому числі дозвільного характеру, Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 26 грудня 2012 року (28 сесія 6 скликання) із змінами та доповненнями (33 сесія 6 скликання), міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни та доповнення до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 26 грудня 2012 року (28 сесія 6 скликання) із змінами та доповненнями (33 сесія 6 скликання), що додаються.

2. Управлінню адміністративних послуг міської ради (Овсяник М. К.), керівникам та посадовим особам місцевих і територіальних органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, задіяних в організації надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова, враховувати у своїй діяльності внесені зміни та доповнення до цього Порядку.

3. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
(Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Миргородського М. М.

 

 

 

Міський голова                                                                         О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!