Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
7 липня 2014 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова»

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова»

 

З метою забезпечення умов для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова та керуючись статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частиною 7 статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова згідно з додатком 1.

2. Затвердити Типовий договір наміру щодо пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова згідно з додатком 2.

3. Затвердити Типовий договір про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова згідно з додатком 3.

4. Делегувати виконавчому комітету Чернігівської міської ради повноваження з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова.

5. Виконавчому комітету Чернігівської міської ради:

5.1. утворити постійно діючу комісію при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова;

5.2. розробити та затвердити Положення про постійно діючу комісію при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова;

5.3. затвердити склад постійно діючої комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова.

6. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів наміру щодо пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова, договорів про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова, розрахунку розміру пайового участі та реєстрації цих договорів покладаються на управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, а підписання договорів – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради згідно з розподілом повноважень.

7. Укладені до набуття чинності цього рішення договори про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова діють до повного виконання сторонами взятих на себе зобов’язань, якщо їх зміст не суперечить чинному законодавству України.

8. Якщо договором про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова, що укладений до набрання чинності Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», передбачена сплата пайової участі (внеску) замовником (інвесторів) будівництва (повністю або частково) в обсягах інших, ніж визначено цим законом, такий договір підлягає приведенню у відповідність до чинного законодавства.

9. Визнати такими, що втратили чинність:

9.1. рішення Чернігівської міської ради від 28 лютого 2007 року «Про затвердження нової редакції Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктур міста Чернігів» (14 сесія 5 скликання);

9.2. рішення Чернігівської міської ради від 25 грудня 2009 року «Про внесення    змін   до  Положення   про   цільовий   фонд   розвитку   інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (45 сесія 5 скликання);

9.3. рішення Чернігівської міської ради від 30 березня 2010 року «Про внесення змін до Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (48 сесія 5 скликання).

10. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

11. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови Бережного В. М., начальника управління архітектури та містобудування міської  ради  Калюжного С. С. та постійну комісію міської  ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Тарасовець Ю. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!